Výškové práce

Provádíme výškové práce

Výškové práce zahrnují širokou škálu činností, které vyžadují pracování ve výškách. Instalace ochrany proti ptactvu, mytí oken, menší opravy střech, svodů, fasád, komínů a další úkoly vyžadují odborné znalosti, zkušenosti a vhodné vybavení. Pokud potřebujete vykonat nějaké výškové práce, je důležité se obrátit na profesionální společnost, která vám zajistí bezpečné a kvalitní provedení.

Instalace ochrany proti ptactvu

Ptáci mohou způsobovat nepříjemnosti na budovách, zejména pokud se usídlí na místech, která nejsou pro ně určena. Instalace ochrany proti ptactvu je účinným řešením pro ochranu budov před jejich poškozením a znečištěním. Kvalifikovaný tým provede instalaci vhodných ochranných zařízení, jako jsou síťky, dráty a jiné prostředky, které budou zabraňovat přístupu ptáků na nežádoucí místa.

Mytí oken

Mytí oken ve výškách vyžaduje zručnost, bezpečnostní opatření a správné vybavení. Profesionální výškoví pracovníci mají znalosti a dovednosti, jak provádět mytí oken bezpečně a efektivně. Bez ohledu na výšku budovy nebo složitost okenních konstrukcí zajistí, že vaše okna budou čistá a průhledná.

Menší opravy střech, svodů, fasád, komínů atd.

Výškové práce zahrnují také menší opravy na střechách, svodech, fasádách, komínech a dalších částech budov. Profesionální technici mají dovednosti a zkušenosti potřebné k provedení těchto oprav ve výškách. Bezpečnostní opatření jsou prioritou při práci ve výškách, a proto je důležité spolupracovat s kvalifikovanými odborníky, kteří dodržují příslušné normy a postupy.

Bezpečnost a kvalita služeb

Při výškových pracích je bezpečnost nejvyšší prioritou. Profesionální společnosti využívají specializované vybavení, jako jsou záchytné systémy, popruhy a další prostředky, které zajišťují bezpečnost pracovníků ve výškách. Odborníci jsou také školeni v bezpečnostních postupech a dbají na dodržování předpisů, aby minimalizovali riziko úrazů.

Kromě bezpečnosti je kvalita provedení výškových prací také důležitá. Profesionální týmy mají zkušenosti a dovednosti, aby zajistily vysokou úroveň služeb a precizní provedení. Při výběru společnosti pro výškové práce je proto vhodné zkontrolovat reference, hodnocení zákazníků a certifikace, které potvrzují jejich profesionalitu.

Orientační ceny výškových prací:

pokácení menšího smrku ( cca 10 m) bez likvidace bioodpadu….1500 – 2000 kč
pokácení velkého smrku ( 15 – 20 m) s likvidací bioodpadu …. 4000 -7000 kč
prořez menšího stromu ( cca do 12 m) s likvidací … 1500 kč

Pro stanovení ceny ostatních výškových prací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte zájem o výškové práce? Zavolejte nám, nebo vyplňte nezávazně následující formulář. Můžete se i jen zeptat.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/-a a souhlasím s podmínkami Zpracování a uchovávání osobních údajů

Facebook

K personalizaci obsahu a reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.