Olina Hrbcikova

Super přístup k zákazníkům, vystřídali jsme více firem, ale jen u vás jsme měli s manželem pocit, že vám nejde jen o to z nás vytáhnout peníze. Minulá firma to tu vystříkala nejspíš jen vodou, vzali si nehorázné peníze a už nám nezvedli ani telefon. Váš technik byl neuvěřitelně milý, vstřícný a kdykoliv jsme zavolali,...

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za odvedenou profesionální práci, která nám zachránila reputaci a naše zákazníky. Práce odvedena naprosto diskrétně a pečlivě, čehož si u této choulostivé záležitosti velmi ceníme. Mohu jen doporučit!

Čáslav Deratek u nás dělal stenice po dvou firmách kdy jsme s nimi bojovali přes půl roku. Byly v pěti bytech. Díky super zásahu a přístupu již konečně můžeme v klidu žít. Byli k dispozici 24 hodin. Moc děkujeme a posíláme pozdrav z Čáslavi.

Kostelec u křížku Bez čekání, přijeli jste hned, rozumná cena, štěnice konečně (snad) zmizely - už je tři týdny klid, ani jedna živá.

Bílinská, Praha 9 Přijeli jste hned a už dnes jsem mohl spát s vnoučaty bez starostí. Určitě vás doporučím. Děkuji!!!

Byškovická, Neratovice Dokázali jste to, co nedokázaly předchozí dvě firmy - zbavili jste nás konečně štěnic! Děkuji hlavně za manželku, která celou záležitost nesla nejhůř. Omlouvám se za anonym, ale lidé jsou zlí....

Karlovy Vary Děkujeme vám za záchranu našeho hotelu. Po několika neúspěšných zásazích jiné firmy byla málem nenávratně poškozena naše reputace.  Děkujeme, už jsme doporučili kolegům v oboru.

Švehlova, Praha 10 Perfektní, profesionální přístup. Pán mi vše vysvětlil a po prvním zákroku jsme měli od štěnic klid. Tímto vám ještě jednou děkuji.

Facebook