Dezinsekce

Hubení obtížného hmyzu. Všude tam, kde je pro Vás výskyt hmyzu nežádoucí ať už ze zdravotních nebo estetických důvodů, provádíme ošetření objektů zaměřené na jeho likvidaci. Oblast naší působnosti je obdobná jako u deratizace.

V případě výskytu hmyzích škůdců je třeba si uvědomit, že všechny druhy švábovitého hmyzu a mravenci faraoni jsou světloplaší. Pokud tedy nemusí přes den vyvíjet aktivitu, směřovanou k získání potravy, jsou v úkrytech. Opačný případ nastane až v okamžiku, kdy populace dosáhne takového stupně, při kterém přestává být potrava, nalezená v nočních hodinách, dostačující. Vidíte-li přes den zástupce těchto druhů je Váš objekt silně zamořený.

Do oblasti dezinsekce patří i hubení dřevokazného hmyzu a dřevokazných hub. Z hmyzí říše se jedná především o červotoče, hrbohlavy a tesaříky. Přípravky, které používáme k ošetření dřevěných konstrukcí, jsou schopné chránit ošetřený materiál až 5 let.

Hubíme mimo jiné rusy, šváby, mravence faraony, mravence, blechy, štěnice, komáry, roztoče, dřevokazný hmyz, vosy, sršně, listohlody, lalokonosce a celou řadu dalších.

Kontaktujte nás

Trápí Vás škůdci? Zavolejte nám, nebo vyplňte nezávazně následující formulář. Můžete se i jen zeptat.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/-a a souhlasím s podmínkami Zpracování a uchovávání osobních údajů

Facebook