Dezinfekce

Tuto oblast většina lidí velice podceňuje. Pak si klademe otázky, kde a jak se šíří chřipkové epidemie a podobně. Šíří se všude tam, kde dochází ke kumulaci lidí. V dopravních prostředcích, na pracovištích, v šatnách i ve stravovacích zařízeních. Účinná a pravidelná dezinfekce by tento problém značně omezila.

Pro dezinfekci používáme nejmodernější přípravky, které nezapáchají. Protože jsou aromatizované, naopak příjemně provoní ošetřený objekt. Na přání zákazníka můžeme ovšem použít i klasické chlórové, formalínové nebo jódové, které ovšem mezi nezapáchající přípravky zařadit nelze. Provádíme i dezinfekce bytů po zemřelých, včetně dezinfekce a dezinsekce při předávání bytů.

Do oblasti dezinfekce patří i likvidace plísní. Sem spadají postřiky zdí a materiálů napadených plísněmi a konzervace omítek. Plísně se rozmnožují sporami, které volně poletují vzduchem a mohou vyvolat četné alergické reakce. Nenechávejte bez povšimnutí ani malý kout napadený plísní. Ze zdravotního hlediska by to bylo hazardování vlastním zdravím.

Nenechávejte bez povšimnutí ani malý kout napadený plísní. Ze zdravotního hlediska by to bylo hazardování vlastním zdravím.

Kontaktujte nás

Trápí Vás škůdci? Zavolejte nám, nebo vyplňte nezávazně následující formulář. Můžete se i jen zeptat.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/-a a souhlasím s podmínkami Zpracování a uchovávání osobních údajů

Facebook